USŁUGI

Nasza firma wykonuje usługi w zakresie układania parkietów, podłóg, cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie:
  • wylewanie mas samopoziomujących
  • wykonywanie rusztów drewnianych
  • montowanie płyt OSB
  • cyklinowania starych i nowych parkietów
  • malowanie i olejenie podłóg
Posiadamy całą gamę parkietów krajowych i egzotycznych renomowanych firm w tej branży takich jak: FINISHPARKIET, BIADKI, PAMA PARQUET, ARDI, DLH, KACZKAN. Ponadto mamy w swojej ofercie kleje dyspersyjne: kauczukowe, syntetyczne, poliuretanowe jedno i dwu komponentowe, całą gamę lakierów rozpuszczalnikowych i wodnych oraz grunty, masy samopoziomujące znanych i cenionych firm. Mamy również całą gamę olejów i olejo-wosków koloryzujących firmy SAICOS.

Cały asortyment, który posiadamy jest ceniony przez fachowców w branży parkieciarskiej. Firma gwarantuje wysoką jakość usług oraz doradztwo techniczne, posiadamy referencje od znanych i szanowanych ludzi jak również firm i instytucji. Ponadto nasza firma posiada ubezpieczenie na wykonywane usługi. Na wszystkie towary posiadamy aprobaty oraz atesty dopuszczające do obrotu na terenie Polski. Usługi wykonywane przez naszą firmę są ubezpieczone i z pełnymi gwarancjami powykonawczymi.

Szkolenia
Prowadzimy również szkolenia doszkalające dla profesjonalnych firm parkieciarskich. Na szkoleniach omawiamy dokładnie każdy z produktów, jego zastosowanie oraz charakterystyki. Ponadto dokonujemy prezentacji jak dany produkt aplikować. Takie szkolenia są bezpłatne i mają na celu przekazanie kolegom swoich doświadczeń zdobytych przez wiele lat spędzonych w tym zawodzie.


NASZE PRACE

PODŁOGI

View the embedded image gallery online at:
https://studioparkietu.pl/index.php/uslugi#sigProGalleria3829211257TARASY

View the embedded image gallery online at:
https://studioparkietu.pl/index.php/uslugi#sigProGalleria041f6200c4

Treść strony internetowej chroniona jest prawem autorskim. Zawartość serwisu nie może być zwielokrotniana, rozpowszechniana ani publikowana bez zgody właściciela. Materiały użyte do tworzenia strony są faktycznie wykonane przez nas.